احمقانه ترین طلاق درون سال ۹۸ / مرد جوان خجالت کشید به دادگاه خانواده برود !

رکناحوادث رکنا: خجالت آور هست که به کسی بگویم همسرم پایم را به خاطر نه گفتن به خرید آجیل شب عید به دادگاه خانواده باز کرده هست. وی خیلی چشم و هم چشمی می کند و به محض این که موضوع یا خریدی از سوی یکی از افراد فامیل می بیند نق زدن هایش شروع می شود و تا به خواسته اش نرسد ول کن قضیه نمی شود.


مرد جوان که از گفتن دلیل آمدنش به دادگاه خانواده خجالت می کشد درمورد زندگی مه گرفته اش می گوید: همسرم درون یک خانواده پر جمعیت بزرگ شده و چون به خیلی از آرزوهایش درون خانواده اش نرسیده بود می خواست درون زندگی مشترک مان با هر شرایطی به خواسته ها و آمالش برسد.

هر چند وقت یک دفعه به وسایل خانه گیر می داد که چون همسایه یا یکی از آشنایان فلان وسیله زندگی اش را تغییر داده هست باید ما هم این کار را انجام دهیم و با کوچک ترین مخالفتی جنجال به پا و تا مدتی با من قهر و اوضاع را به کام خودش و من و فرزندانم تلخ می کرد. این رفتارهای بچگانه و چشم و هم چشمی های همسرم ادامه داشت تا این که خرید شب عید از مسیر رسید و با وجود این که با خرید پوشش مشکلی نداشتم ولی به شدت با خرید آجیل گران قیمت مخالف بودم، ازبرای همین من و اکثر افراد فامیل تصمیم گرفتیم آجیل و تنقلات نخریم. با این که همسرم درون این باره سکوت کرد و چیزی نگفت ولی موقع تحویل سال پایش را درون یک کفش کرد که باید آجیل، آن هم از نوع گرانش، بخریم تا وی وقت پذیرایی، فامیل را غافلگیر کند ولی من این دفعه سرسختانه جلویش ایستادم. به خاطر این اتفاق قهر و بی محلی های همسرم شروع شد و ایام تعطیلات را به ما زهر کرد. به هر حال با هر شرایطی بود تعطیلات نوروز تمام شد و اصلاً فکرش را هم نمی کردم که همسرم بابت نخریدن آجیل این قدر ناراحت شود که بخواهد پای مرا به دادگاه خانواده باز کند تا به نوعی از من زهر چشم بگیرد. زمانی که با من تماس گرفتند تا ازبرای ارائه توضیحات دلیل درخواست طلاق همسرم به دادگاه خانواده بروم از شدت تعجب میخکوب شدم.

با عجله به محل رسیدگی به دادخواست همسرم رفتم و آن جا بود که متوجه اصل قصه شدم. حتی مشاور دادگاه خانواده بابت این کار همسرم شوکه شده بود و این قضیه را ازبرای جدایی نوعی طنز و بی معنا می دانست. همسرم دلیل درخواست جدایی از من را به نوعی کارت زرد دادن به من بیان کرد و گفت باید تعهد بدهم از این به پس خلاف درخواست وی عمل نکنم و درصورتیکه دفعه دیگر به درخواستش جواب رد بدهم با کارت قرمز مواجه خواهم شد و درخواست مهریه می کند و طلاق خواهد گرفت و شوخی هم ندارد…ازبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

صدیقی
آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *