باند زورگیران ۱۸ ساله متلاشی شد/اعضای باند با سنگ زورگیری می‌کردند


سرهنگ حسین حسین زاده اظهار داشت:درون پی چندین فقره دزدیدن و زورگیری به شیوه مشابه درون منطقه کیانشهر و همچنین محلات اطراف، اجرای طرح مهار جهت شناسایی و دستگیری سارقین درون دستور کار کلانتری ۱۵۸ کیانشهر قرار گرفت و گشت‌های کلانتری به صورت محسوس و نامحسوس درون نقاط آلوده محدوده فعال شدند.

سرانجام درون ساعت ۲۱ پانزدهم بهمن ماه امسال ، ماموران کلانتری درون حین گشت زنی متوجه تعقیب و گریز یک خودروی شخصی ۲۰۶ با دو موتورسیکلت (هر کدام با دو سرنشین جوان) شدند. با مشاهده صحنه تعقیب و گریز و اطلاع از هویت سرنشیان موتورسوار به عنوان سارقان زورگیر، مأموران کلانتری به تعقیب سرنشیان یکی از موتور‌ها پرداخته و پس از گذشت ده دقیقه تعقیب و گریز نهایتا موفق به دستگیری هر دو سرنشین آن شدند.

با دستگیری و انتقال دو جوان موتورسوار به عنوان سارقین زورگیر، راننده خودرو شخصی ۲۰۶ نیز درون کلانتری حاضر شد و ضمن شناسایی دو متهم دستگیر شده عنوان کرد که این دو متهم به همراه همدستان خود کار به دزدیدن از مغازه ساندویچ فروشی وی کردند.

صاحب مغازه ساندویچ فروشی درون اظهاراتش به مأموران گفت:: متهمان به بهانه‌ی خرید ساندویچ وارد مغازه شده و درون حالیکه دو نفر از آن‌ها بیرون از مغازه ایستاده و مراقب اطراف بودند، دو نفر دیگر وارد مغازه شده و با تهدید قمه و همزمان بهم ریختن مغازه، بنده را تهدید کرده و کار به دزدیدن پول نقد داخل مغازه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان پول، ساعت مچی و … کرده و پس از آن از محل فرار کردند. سارقان با موتورسیکلت از محل فرار کردند که درون همین وقت خواهرزاده ام با ماشین درون محل حاضر شد که با اطلاع از موضوع دزدیدن، با خودرو شخصی وی به تعقیب آن‌ها پرداختیم که خوشبختانه دو نفر از آن‌ها توسط گشت کلانتری دستگیر شدند.

با شروع بررسی ها، متهمان صراحتا به زورگیری از مغازه ساندویچ فروشی و همچنین انجام دزدیدن‌های مشابه درون منطقه کیانشهر، شهرک بروجردی و شهرک‌های اطراف اعتراف کرده و دو همدست خود را نیز معرفی کردند؛ بلافاصله مأموران کلانتری با مراجعه به محل سکونت دو متهم متواری شده از صحنه‌ی تعقیب و گریز، آن‌ها را که قصد متواری شدن داشتند دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

با کشف قسمتی از اموال مسروقه درون مخفیگاه متهمان و درون ادامه شناسایی تعدادی از مالباختگان، مأموران اطلاع پیدا کردند که متهمان درون صورت مقاومت مالباختگان، آن‌ها را با ضربات سنگ مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند؛ همزمان با اظهارات مشابه تعدادی از مالباختگان مبنی بر ضرب و شتم قرار گرفتن با ضربات سنگ، مأموران درون وقت دستگیری دو متهم درون تعقیب و گریز و درون بازرسی بدنی از آن‌ها چندین قلوه سنگ پیدا کرده بودند که برابر اظهارات مالباختگان معلوم شد از سنگ‌ها جهت ضرب و جرح مالباختگان استفاده کردن شده هست.

سرهنگ حسین حسین زاده، رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر، با عنوان این خبر گفت: متهمان پرونده که اعتیاد به مصرف موادمخدر از نوع “گل” دارند صراحتا به بیش از ۵۰ فقره دزدیدن و زورگیری به این شیوه و شگرد درون طول سه ماه گذشته اعتراف کردند که با تشکیل پرونده مقدماتی زورگیری، متهمان جهت انجام بررسی ها تکمیلی درون اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند…ازبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *