جزئیات محکومیت نماینده ۶۰ ساله مجلس شواری اسلامی / درون دفتر کار وی چه بر سر زهرا نوید پور آمد؟


یک نماینده مجلس که به اتهام داشتن رابطه نامشروع با زنی مطلقه محاکمه شده بود از سوی قضات دادگاه کیفری به شلاق، تبعید و دو سال انفصال از خدمت محکوم شد.

این نماینده مجلس درون حالی به اتهام داشتن رابطه غیراخلاقی محاکمه ‌شد که شاکی (به این معنی زن جوان) به طرز ابهام‌آمیزی جان سپرده و چنین عنوان شده بود که خودکشی کرده هست.

درون جریان ماجرای این رسوایی که چندی پیش فاش شد زن جوان با طرح شکایتی درون مراجع قضایی گفت: ازبرای حل مشکلم به دفتر این نماینده مجلس رفته بودم که مورد آزار شیطانی و تجاوز این نماینده ۶۰ ساله قرار گرفتم. درون پی طرح این شکایت پرونده اتهامی نماینده مورد نظر ازبرای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و پیش از آن‌که پرونده اتهامی وی ازبرای محاکمه آماده شود خبر رسید زنی که این شکایت را مطرح کرده دست به خودکشی زده و جان سپرده هست. درون حالی که مرگ این زن درون هاله‌ای از ابهام قرار داشت بستگانش مدعی شدند که وی قربانی حادثه مشکوکی شده هست، یکی از بستگان زن عنوان کرد که جنازه متوفی ازبرای انتخاب دقیق دلیل مرگ به پزشکی قانونی هم انتقال نیافته و کالبدشکافی انجام نگرفته هست. زن جوان مطلقه وبی پناه از شهرستان به دفتر نماینده مجلس آمد و قرار بود نماینده مورد نظر ازبرای وی کاری را درون دفترش مهیا کند و مورد حمایت قرار گیرد ولی طولی نکشید که این زن بیوه جوان با طرح شکایت عنوان کرد که مورد تجاوز قرار گرفته هست. وی با مراجعه به دادگاه کیفری از نماینده مورد اتهام شکایت کرد.

زهرا – ن درحالی که از سمت متهم مرتب تهدید می‌شد صدای ضبط شده این نماینده را درون رسانه‌های خارجی فاش کرد که این موضوع سروصدازیادی به پا کرد. زهرا مدعی بود از سوی متهم بارها مورد تهدید قرار گرفته و حتی نامه‌ای نیز به قاضی شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران نوشته و منکر اتهام خود شده هست…براساس تصویری که از این نامه درون رسانه‌ها منتشر شدن یافت این زن مدعی شد خودش ویک مقام شهرستان که خواستار تعقیب قضیه درون دادگاه بود مورد تهدید قرار گرفته‌اند و افرادی ناشناس تهدیدش کرده‌اند درون صورت پس نگرفتن شکایت، وی و آن مقام این شهر را به فجیع‌ترین شکل ممکن خواهند کشت.

زهرا اواخر شهریور امسال پیش از مرگش درون دادگاه کیفری حضور یافت و تحقیقاتی انجام شد که پس از تشکیل دوجلسه ازبرای تحقیق این پرونده جنجالی ناگهان زهرا شاکی پرونده به طرز عجیبی و درون ظاهر براثر مصرف قرص برنج جان سپرد…متهم پرونده نیز با قرار وثیقه آزاد شد ولی پرونده تجاوز درون دادگاه کیفری از سوی دادستان مدعی العموم ادامه پیدا کرد…با توجه به این مسائل بالاخره پرونده چند روز پیش درون شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی مورد تحقیق قرار گرفت و قضات این دادگاه ازبرای صدور رأی از جنبه عمومی، وارد شور شدند تا ازبرای متهم تصمیم‌گیری کنند.

براساس این گفته، قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران براساس مدارک موجود درون پرونده، متهم را از تجاوز مبرا دانستند ولی اتهام وی را رابطه نامشروع دانستند و برهمین اساس متهم به ۹۹ضربه شلاق ، تبعید به نقاط دورافتاده ومحروم وانفصال خدمت دو ساله محکوم شد…ازبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

معصومه مرادپور
آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *