راز پنهان «جادوگری» زن خائن ازبرای شوهرش / علی ۵ سال پنهانی به خانه سارا می رفت + تصویر

به گفته رکنا، پانزدهم دی سال گذشته، جسد سوخته ای درون یک کارگاه مخروبه و درون فاصله ۵ کیلومتری جاده مشهد – سرخس کشف شد که بلافاصله با حضور شبانه قاضی ویژه قتل عمد مشهد درون محل مذکور، بررسی ها درون این باره ادامه یافت.

با پیدا شدن کارت های شناسایی نیمه سوخته، هویت مرد ۴۷ ساله به نام ناصر معلوم شد و بدین ترتیب با دستور سرهنگ کارآگاه حسین بیات مختاری (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) گروه ویژه ای از کارآگاهان اداره جنایی عملیات تخصصی خود را ازبرای کشف راز این جنایت وحشتناک شروع کردند.

گروهی از کارآگاهان درون یک شاخه اطلاعاتی، خانواده مقتول را که درون بولوار صیاد شیرازی سکونت داشتند شناسایی کردند و نخستین مرحله از بررسی ها سری با راهنمایی های قاضی کاظم میرزایی از همسر ناصر ادامه یافت. اظهارات این زن ۳۷ ساله درون حالی حیرت کارآگاهان را برانگیخت که وی تلاش داشت مرگ شوهرش را به باندهای تبهکاران خطرناک عتیقه و دلار نسبت دهد.

این زن که مدعی بود همسرش گوشی تلفن مخفی داشت که همه از آن بی اطلاع بودند درون بازجویی های فنی به کارآگاه حمید فر( افسر پرونده) گفت: همسرم مدام به ما تذکر می داد که مواظب خودمان باشیم به چه دلیل که وی درون زمینه خرید و فروش عتیقه و زیرخاکی فعالیت می کرد و با باندهای تبهکاری درون ارتباط بود! با وجود این تحقیق های غیرمحسوس کارآگاهان که با استفاده کردن از تجربیات ارزنده قاضی میرزایی صورت می گرفت، از سرنخ هایی حکایت داشت که درون روز حادثه، تماس های تلفنی زیادی میان سارا و ناصر برقرار شده هست.

درون همین حال سارا به گروه ویژه کارآگاهان که زیرنظر مستقیم سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی) فعالیت می کردند، گفت: همسرم قرار بود ازبرای انجام معاملات عتیقه به تهران برود وی را تا میدان آزادی رساندم و آن جا پیاده شد تا خودش به پایانه مسافربری برود و من هم ازبرای آن که مطمئن شوم وی سوار اتوبوس شده هست مدام با وی درون تماس بودم! با توجه به این که اظهارات سارا قانع کننده نبود، کارآگاهان از وی خواستند روز پس به اتفاق فرزندانش به پلیس آگاهی بیاید ولی وی دیگر ناپدید شد و به مکان نامعلومی گریخت! با فرار مظنون پرونده، شیوه بررسی ها تغییر کرد و این شکل بود که کارآگاهان با تحقیق سرنخ های موجود به اسنادی دست یافتند که نشان از ارتباط سارا با جوان غریبه ای به نام علی داشت. بالاخره سررشته این بررسی ها گسترده به منطقه یافت آباد تهران کشید جایی که احتمال می رفت سارا و علی درون آن جا مخفی شده باشند بنابراین گروهی از کارآگاهان با صدور نیابت قضایی از سوی قاضی میرزایی و به سرپرستی سرهنگ سلطانیان (رئیس دایره قتل عمد) وارد عمل شدند و شاخه ای از گروه ویژه عملیاتی پنج شنبه گذشته به تهران رفتند و روز پس بررسی ها پنهانی خود را ادامه دادند تا این که سارا را درون منطقه ای از یافت آباد شناسایی کردند و با تعقیب غیرمحسوس وی به محل اختفای «علی» دست یافتند.

کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی که وارد عملیاتی شبانه شده بودند درون اقدامی ضربتی و غافلگیرانه، سارا و علی را درون یک واحد آپارتمانی به دام انداختند و به مشهد انتقال دادند.

این دو متهم که روز گذشته با دستور قاضی میرزایی مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفتند به ناچار لب به اعتراف گشودند و راز این جنایت را به وسوسه های شیطانی گره زدند.

«علی» متهم اصلی این پرونده گفت: من از پنج سال قبل درون شبکه های اجتماعی با «سارا» آشنا شدم و علاقه ما به یکدیگر شدت گرفت تا این که من از شمال کشور به مشهد آمدم و درون این جا به ارتباط با وی ادامه دادم تا جایی که حتی به خانه آن ها رفت و آمد داشتم و ناصر هم مرا می شناخت. این جوان ۲۴ ساله افزود: شدت این رابطه شیطانی به حدی رسید که تصمیم به قتل همسر سارا گرفتیم و نقشه ای به بهانه امور جادوگری و مرتاضی کشیدیم تا ناصر را به قتل برسانیم.

روز حادثه هم سارا پس از تلفن من با همسرش تماس گرفت و وی را راهنمایی کرد تا به کارگاه مخروبه درون جاده سرخس بیاید و مردی را که از شمال کشور ازبرای انجام امور جادوگری آمده هست ببیند! ولی زمانی شب به آن جا آمد وی را به درون چهار دیواری مخروبه بردم و درون یک لحظه درون تاریکی شب با بلوکه به سرش کوبیدم و سپس جسدش را به آتش کشیدم ولی هم اکنون ۵۰۰ متر از آن جا دور نشده بودم که مردم با دیدن شعله های آتش با پلیس تماس گرفتند و من با دیدن چراغ گردان های خودروی پلیس از محل گریختم. این گفته حاکی هست قاضی میرزایی درمورد این پرونده جنایی گفت:باتوجه به این که زوایای پنهان زیادی درون ماجرای این جنایت وجود دارد باید بررسی ها بیشتری درون این باره صورت گیرد. به همین دلیل با صدور دستورات قضایی تحقیق ها درون پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان ادامه دارد…ازبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سجادپور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *