رشوه ۳۰۰ میلیون دلاری ریاض به رضا پهلوی لو رفت

گفته ها حاکی از آن هست که به تازگی رضا پهلوی با سفیر عربستان درون آمریکا و بعضی دیگر از مقامات بلندپایه سعودی ملاقات داشته هست.


گفته شده درون این ملاقات‌ها که درون نیویورک بوده هست، رضا پهلوی، فرزند شاه سابق ایران خواستار کمک رهبران ریاض به وی ازبرای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران شده هست.


همچنین گفته شده مقامات سعودی درون این ملاقات‌ها وعده کمک به رضا پهلوی را منوط به آن که وی بعضی اغتشاشات درون شهر‌های بزرگ ایران را دنبال کند، داده‌اند.


درون این گفته گفته شده، بعضی ملاقات‌های پیشین میان رضا پهلوی و مقامات سعودی که از سال گذشته میلادی شروع شده، به اختلافات و فضای متشنج میان اطرافیان وی دامن زده و بعضی از اطرافیان وی این شکل همکاری‌ها میان رضا پهلوی و سران ریاض را غیرقابل قبول عنوان کرده‌اند.


اگرچه منبع ها رسمی سعودی میزان کمک‌های اعطا شده به فرزند شاه سابق ایران را عنوان نکرده‌اند، ولی گفته‌های منتشر شده براساس اظهارات «جرج نادر»، مشاور حاکم امارات و همچنین بعضی لابی‌های واسطه‌گر درون «بنیاد دفاع از دمکراسی‌ها» درون واشنگتن و حتی منبع ها وزارت خارجه آمریکا نشان می‌دهد که رضاپهلوی مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار را به تازگی از سعودی‌ها تحت عنوان کمک به اغتشاشات درون ایران دریافت کرده هست.


این گفته درون آخر می‌گوید که رضا پهلوی امیدوار هست با حمایت اسرائیل، عربستان و امریکا بتواند با ایجاد اغتشاش درون ایران اهداف مورد نظر خود را دنبال کند…اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *