زنی به خاطر پسر غریبه ۲۲ ساله شوهر را درون جنگل آمل به آتش کشید + تصویر


عصر روز یکشنبه یکی از ساکنان منطقه که ازبرای تفریح به جنگل‌های اطراف شهرستان آمل رفته بود با دیدن جسد سوخته‌ای پلیس را خبر کرد. با حضور مأموران آگاهی آمل درون محل، بررسی ها شروع شد. تحقیق‌های مقدماتی نشان داد مقتول مرتضی قلی زاده نام دارد و یکی از بازاریان خوش نام آمل بوده که مغازه پرده فروشی داشت و از یک هفته قبل به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

درون بررسی ها کارآگاهان به همسر مقتول رسیدند که از مدتی قبل با پسر ۲۲ ساله‌ای رابطه داشته هست…درون ادامه تحقیق ها معلوم شد که زن و مرد به تهران فرار کرده و با شناسایی مخفیگاهشان درون کمتر از ۴ ساعت بازداشت شدند. همسر مقتول گفت: از مدتی قبل با این پسر آشنا شدم و ارتباطمان هر روز بیشتر می‌شد تا اینکه شوهرم فهمید.

من هم از ترس اینکه آبرویم نرود با طراحی نقشه‌ای وی را درون خانه به قتل رسانده و جسد را به جنگل‌های بلیران برده و به آتش کشیدیم. پس هم به خانه برگشتم و تمام پول و طلاها را برداشتم و با آن پسر به تهران فرار کردیم…با اعتراف این زن و مرد و به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب آمل متهمان با صدور قرار قانونی تا انجام بررسی ها تکمیلی درون اختیار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفتند…ازبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *