مدیر شبکه سه اجازه پخش برنامه ۹۰ را نداد/ عادل فردوسی پور فاش کرد


عادل فردوسی‌پور با بیان این مطلب، افزود: برنامه امشب ۹۰ به آیتم های نوروزی و‌ گلچین اتفاقات سال اختصاص داشت. تیم برنامه ساز و من درون چند روز گذشته مشغول تهیه آیتم ها بودیم ولی امروز به دستور مدیر شبکه سه برنامه ۹۰ از جدول پخش برنامه های شبکه خارج شد.

وی افزود: درون شرایطی که تنها چند روز از انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان بهترین برنامه سازمان صدا و سیما از نگاه مردم و بهترین برنامه ترکیبی از نگاه داوران می گذرد، از پخش برنامه ممانعت به عمل آمد.

** فرزندم را با پست و مقام معاوضه نمی کنم

فردوسی پور درون تکمیل مصاحبه شب گذشته خود با خبرگزاری ایرنا و درون جواب به این سوال که آیا پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش را می پذیرید؟ نیز تاکید کرد: خیر. این پیشنهاد را رد کرده ام.

این گزارشگر فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه ۹۰ فرزند من هست و حاصل زحمات طاقت فرسا و شبانه روزی صدها نفر که خالصانه ازبرای رسیدنش به جایگاه امروز تلاش کرده اند. ممکن نیست آدم فرزندش را با پست و مقام معاوضه کند.

بی تفاوتی درون سایت های ورزشی

متاسفانه درحالیکه تصور می رفت سایت های ورزشی به دور از رقابت اندیشی از عادل فردوسی پور حمایت کنند با نگاهی به این سایت ها بویژه سایت ورزش ۳ هیچ مطلبی درون این خصوص منتشر شدن ندادند و حمایتی نکردند و درون بعضی از خبرگزاری ها هم شاهد بودیم یادداشت های عجیب و غریبی درون حمایت از حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود شبکه سوم سیما منتشر شدن یافت و تاسف را بارها و بارها فریاد زد. ازبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *